Wat een fantastisch mooie dag was het voor Elize en Ruud, maar ook voor iedereen die er deze dag bij mocht zijn. Jazeker….. voor mij ook dus! Dit was zo’n bruiloft waarom ik trouwfotografie zo leuk vind om te doen.
Intens stralende en gelukkige mensen op een schitterende locatie! Natuurlijk staan op zo’n dag het bruidspaar in het middelpunt, maar ook de familie en vrienden van Elize en Ruud hebben veelvuldig van zich laten horen door middel van mooie woorden tijdens de ceremonie en tranentrekkende voorstellingen tijdens de receptie en het diner. Kortom, een geweldige bruiloft om het trouwseizoen mee te beginnen!
Hieronder is een selectie te zien van de foto’s die ik gemaakt hebt. Klik op de eerste foto om de serie full screen te kunnen bekijken.







































































