Aanbevolen Bedrijven

Sommige bedrijven zijn nu eenmaal professioneler dan anderen. En sommige bedrijven zijn gewoon zeer prettig om mee samen te werken. Hieronder geef ik jullie een lijstje van mijn favoriete bedrijven binnen de trouwbranche. Bedrijven waarvan ik met zekerheid kan zeggen dat jullie geen spijt krijgen als je deze inschakelt. Stuk voor stuk zijn het allemaal toppers! De meeste hebben zelfs een of meerdere nominaties gekregen door de Nationale Trouwbranche Organisatie (NTBO) voor een Dutch Wedding Award.

Weddingplanning / Ceremoniemeesterschap

Astrid Blaauw – Thoonsen – www.astridblaauw.nl

Wiesje Hallewas – www.weddingenplanning.nl

Shirley Pisano – www.bloomwedding.nl

Vivian ter Huurne – http://www.hetbruidsmeisje.nl

Margot Nieuwold-Nolten www.magnificentweddings.nl

Frederiek Klop www.colorweddings.nl

Henriette Hoots-Schellekens www.just-say-yes.nl

Zelfstandige Trouwambtenaren

Joanne Littooij – www.trouwambtenaarjoanne.nl

Marianne van Ooijen – www.mooijenbelofte.nl

Mark van Leeuwen – www.mooitrouwen.nl

Cabaretier Jelle Kuiper – www.jellekuiper.nl

Video / trouwclips

Bruidbeeld – www.bruidbeeld.nl

Unicorn Wedding Cinematography – www.unicornweddingfilms.com

Royal Rushes www.royalrushes.nl

A beautyfull day www.abeautifulday.com

Maru Films – www.marufilms.com

Beeldkracht – www.beeldkracht.nl

Bruidsmode

De Bruidshoek – www.bruidshoek.nl

LaDonna – www.trouwenmetdonna.nl

La Nova Bruidsmode – www.lanova.nl

Weddings Bruidsmode – www.weddings.nl

Haarstyling en Make-up

Lonneke van Dijk Fashion Hairstylist – www.fashionhairstylist.nl

Studio Bellezza – www.studiobellezza.nl

The Beautiful Bride Company – www.beautifulbridecompany.nl

Cynthia Veenman Visagie & Haarstyling – www.cynthiaveenman.nl

Brides & Beauty www.bridesandbeauty.nl

De Bruidsstylisten.nl - www.debruidsstylisten.nl

Trouwringen

Atelier NW – www.ateliernw.nl

Edelsmederij Jacqueline Hermans – www.edelsmid-jacqueline-hermans.nl

Le Mariage – www.lemariage.nl

Art Object – Exclusieve Sieraden www.artobject.nl

Juwelen – Schaap + Citroen www.schaapcitroen.nl

Bruidsbloemist

DON FLORITO – www.donflorito.nl

Moods by Sarah – www.moodsbysarah.com

Bruidstaartspecialist

Sugarlips Cakes – www.sugarlipscakes.com

De Keukenprinses – www.keukenprinses.com

Eclair Gebak – www.eclairgebak.nl

Bruiloftmuziek

SKYFLY.nl – www.skyfly.nl

Fluitist Paul Smithuis – www.paulsmithuis.com

Swinging.nl – www.swinging.nl

Trouwlocaties

Buitenplaats Amerongen – www.buitenplaatsamerongen.nl

Landgoed Heerlijkheid Mariënwaerdt – www.marienwaerdt.nl

Paviljoen Puur – www.paviljoenpuur.nl

St(r)andplaats Nederzandt – www.nederzandt.nl

Kasteel Hooge Vuursche – www.hoogevuursche.nl

Landgoed Te Werve – www.tewerve.nl

De Lindenhof – www.delindenhof.nl

Het Meisjeshuis – www.hetmeisjeshuis.nl

De Brasserij Delft – www.brasserij.nl

Amsterdam – Pulitzer Hotel www.hotelpulitzeramsterdam.nl

Trouwvervoersbedrijf

HuurEenOldtimer.nl – www.huureenoldtimer.nl

Stalhouderij De Zadelhoff – www.stalhouderijdezadelhoff.nl

Trouwbus Tilburg – www.trouwbustilburg.nl

Trouwwebshop

Stijlvolle Trouwkaarten – www.stijlvolletrouwkaarten.nl

Weddingdeco.nl – www.weddingdeco.nl

WomenWants – www.womenwants.nl

Collega Fotografen

Awards voor de beste bruidsfotografie van Nederland: Masters of Dutch Wedding Photography

De beste website om de Bruidsfotograaf te vinden die bij je past – www.onzetrouwfotograaf.nl

——————————————–

Overige links

Amsterdam – Sofitel the Grand www.sofitel.com

Amsterdam – Amstel Hotel amsterdam.intercontinental.com

Amsterdam – The College Hotel http://thecollegehotel.com

Amsterdam- Eden Manor Hotel http://www.edenamsterdammanorhotel.com

Amsterdam – Proud Weddings http://proudpr.nl

Callantsoog – Strandpaviljoen Woest http://www.woest.nu

Castricum – Restaurant Blinckers http://www.restaurantblinckers.nl

Delft – Stadsherberg de Mol www.stadsherbergdemol.nl

Den Haag – Hotel Corona www.corona.nl

Den Haag – Het Heden www.hetheden.nl

Den Haag – Brave Hendrik www.bravehendrik.com

Den Haag – Diner Thuis www.dinerthuis.com

Doorn – Landgoed Zonheuvel www.landgoedzonheuvel.nl

Harmelen – Kloosterhoeve www.kloosterhoeve.nl

Hoek van Holland- Strandclub Zwoel www.strandclubzwoel.nl

Hoek van Holland – Beachclub Royal www.beachclubroyal.nl

Houten – Makeblijde www.makeblijde.nl

Julianadorp – Strandpaviljoen Paal 6 http://www.paalzes.nl

Lage Vuursche – Ernst Sillem Hoeve www.esh.nl

Leiderdorp – Brasserie park http://www.brasseriepark.nl

Nieuwegein – Green Park http://www.green-village.nl

Noordwijk – Koetjes en Kalfjes www.koetjesenkalfjes.com

Noordwijk – Strandrestaurant Nederzand http://www.etenbijnederzandt.nl

Noordwijk – Strandrestaurant Woest http://www.strandpaviljoenwoest.nl

Noordwijk – Klooster http://kloosterpodium.nl

Oudekerk – Sibiz http://www.trouwenaandeamstel.nl

Rijswijk – Hotel Savarin www.savarin.nl

Rotterdam – Het Heerenhuys www.heerenhuys.net

Rotterdam – The Hospitality Club www.thehospitalityclub.nl

Wassenaar – Buitengoed Hagenhorst www.hagenhorst.nl

Zoetermeer- Hofstede Meerzicht http://www.hofstedemeerzigt.nl

Zoetermeer – 2B-Home http://www.2b-home.nl

Brabant- Aardborsthoeve Trouwlocatie

Wij Trouwen Jullie www.wijtrouwenjullie.nl

Huwelijksidee www.huwelijksidee.nl

Jullie Trouwdag in ‘t Gooi www.jullietrouwdaginhetgooi.nl

Trouwbox www.trouwbox.nl

Wedspiration – Inspiratie voor jullie trouwdag www.wedspiration.com

Voor een originele Openingsdans www.beautyenbeweging.nl

Openingsdans

Trouwen – Bruiloft – De planner voor je huwelijk

Online Trouwmagazine – Zank You www.zankyou.nl

Wedding Pages http://www.weddingpages.nl

Bruidsforum: http://bruidsforum.nl

Sikkelerus Light – Sound – Effects

Something Blue Bruidsfotografie
Trouwen in een Ford Mustang
*S*K*W* budget sound systems – geluidsinstallatie verhuur
Hairextensions van Golden Lengths
Juwelier de Tijd, persoonlijk advies over trouwringen.
Feestlocatie de de-eikensingel
goedkoopste bedankjes
GROENfotografie
Kever trouwauto huren
Trouwen Magazine
Bruiloft Magazine
TROUWBEDANKJES
Rode loper
Hèt boekingsburo voor betaalbare bands, artiesten en dj’s!
Vuurwerk
Rojo sound light & drive in shows
Wijmy tenten en partyverhuur
Grote kerk Brouwershaven
Sofiefee Bruidskleding en Feestkleding voor kinderen
Danspas.Com | Etten-Leur
Betaalbare bruidsmode
Floor Hansen, zangeres voor uw huwelijk
Gooische Kookstudio
Glossy nails
Jaguar E-Type huren
The Spot, officiële trouwlocatie
Dazzle visagie
Bruidsgedichten
Image FX
De enige echte bruidstaart
1001 Relatiegeschenken
Spot & Speaker Audio Visueel
Bruiloft DJ
Enjoyvideo!
Muziek op jullie bruiloft
De Mooiste Trouwauto
Trouwauto kiezen
Trouwautos in de regio
Trouwfotograaf in de regio
Trouwjurken in de regio
Wijncultuur
Diart edelsmeden, trouwringen
Jack video
Cakeworks, Juweeltjes van taart
Bruiloft DJ huren
Bruiloft DJ
Party tenten verhuur
Tapas catering Bruiloft
Huwelijksduiven
Feest Factory
Bruidsmode Mijn Droomjapon
Bruiloft DJ
De band voor je bruiloft
Betaalbare bruiloftsmuziek
The Jewelry Story
Restaurant Paviljoen ‘t Lutterzand
Mascolori
ik maak van uw feestje een FEEST!
betaalbare allround bruiloftmuziek
Heart and Arrow Trouwringen
Trouwlocaties in de regio
Bruidsfotograaf in de regio
Vrijgezellendag – cd opnemen
Jean le jean catering
Baby-en kindersieraden voor bruidsmeisje
Villa Zomerdijk
ThreeDesign Bruidssieraden, Workshops & Vrijgezellenfeestjes
Cake Company, de mooiste bruidstaarten en cupcakes.
Bruidsfotografie in de regio
Bruidsmode in de regio
Het Kleine paradijs
Specialty Bruidsmode Valkenburg
Rovonne Bloemart Bruidsboeketten
Hotel Jan van Scorel
all-round coverband
fotofilm laten maken
La femme visagie
ImagetoB Assen
Fotografie Geert Hoekstra
Bruidsfotograaf Mentel Fotografie
Makeupboost.nl Visagie & Beauty Workshops in heel Nederland
Strandpaviljoen DeZilvermeeuw
Rosa Bloemsierkunst
SweetMemories-video, Wedding clip/video met passie
bruiloft coverband Kink
live paint kunstcadeau
Arrien van Vliet Fotografie
Ter Horst Videografie
Video voor huwelijk
Bruiloft dj
Nagelstudio Papendrecht
Grafikal Vormgeving
Trouwen in Amsterdam
Evenementencatering
Bloom09.nl trouwkaarten
DJ Fred
Popduo Weima en vd Werf
Feestcakjes
Studio Uittenbroek bruidsfotografie
Het leukste vrijgezellenuitje
Uw vervoer in de regio per taxi, busje of touringcar
Partyschip rederij Keur Zwolle
Prominent Entertainment
Lizzy Creations bruidsboeketten
Bossanova Band
Allicht bruidsfotografie
Zangeres Irene de Raadt
akoestische klezmerband “The Klezmerantics”
feesten bij denheuvel
Trouwfotograaf Nijmegen
Bakcreaties Cupcakes en Bruidstaarten
Lambertuskerk Raamsdonk
Bert Strootman professional wedding photography
Kristina bruidsmode en bruidsaccessoires
Huwelijkskaarten drukkerij
Bruidsmode Joan
Bruidsduiven Barendrecht
Bruidstaart of vrijgezellenfeest bij Irenes-Suikercreaties
Uw schoonheidssalon in Zwolle
Verhuur van Limousine & exclusieve wagens.
Verhuur van limousines en klassiekers
Yourchichi Kinderfeestjes
Drive in show Thatsmusic
Drive in show Thatsmusic Boxtel
Jazz muziek voor uw bruiloft
Verhuur van Citroen 2CV
Smulfun.nl – Taarten cupcakes bruidstaarten en workshops
Foto Maro bruidsreportages
Organza zakjes
PM Fotografie
Bloemart Bruidsboeketten
Weddingimpress bruidsfotografie
The driveinshow
Beauty & More
Stiloweddings weddingplanner
Bedrijfsuitjes
Dagje uit in Brabant
Bedrijfsuitje met plezier
Oldtimer Daf verhuur
Solex tochten
Recreatie links
Leuke uitjes
Beth Boom
Jouw Workshops
Plaza Danza
PHmultiMEDIA video
Yes haarmode
Bruiloftband Stockholm Tivoli
Bruidsfotografie Arnhem
Heelos Hakbeschermers voor je bruidschoenen
Trouwlocatie Dragonheart – Erve t Stroink
Mind & Body Wellness
Visagieworkshops by Makeupboost
Annonce Entertainment
Zhen trouwservice
Trouwringen Amsterdam
vrijgezellen meiden dagjes
JewelandWatch.com
De Bruine Kip feestarrangementen
Amor Kinderbruidskleding
Out of town partyband
Cheek2Cheek, school voor Argentijnse Tango
GrachtenAtelier Bruiloften
Coenraad de Kok fotografie
The Fairy Cake
Geluid en Licht Verhuur Venlo
Cuartito Azul Argentijnse tango Rotterdam
In2Heaven Limousine Service
Huwelijkszangeres
Kleding-en kleuradvies
Inze Meijer Make-up Artist
Stephanie’s Bruidsboutique in Spijkenisse
Originele, hippe en trendy trouwkaarten
AZ-Boekingen, voor al uw muziek en entertainment
Restaurant en Eventcenter De Punter
The Deejays drive-in shows
DJ SJOERD
Baby en Kids Fotografie
Betaalbare Trouwreportage
Kappersservice op iedere locatie
Autoclassic Trouwauto verhuur
Parkhotel Valkenburg
Lindelauf catering
Bruidsfotografie Leiden
A Precious Moment Film Productions
Taaartjes, bruidstaarten en cupcakes
Anastasia bruidsmode
Het platform voor stand-up comedy en cabaret
Trouwlocatie Buitenplaats Vlaardingen
Make-up Artist en Hairstylist
Lente Trouwjurken Breda
Film your wedding
Bruidstaarten en cupcakes van Taartdesign
Feestlocatie De Eikensingel
Volg eeuwenoude traditie, trouw in Jacquet!
Trouwen in Golden Tulip de Wipselberg
The Beautiful Bride Company: je bruidskapsel en bruidsvisagie aan huis verzorgd
The Beautiful Bride Shop voor al je trouwaccessoires
Klassiek rijden: rijden in een echte (retro)classic!
Officiele trouwlocatie schip Lisboa; trouwen op het water in Amsterdam
Trouwkaarten op maat
Jullie mooiste dag op DVD of Blu-Ray!
Witte-gelegenheidsduiven regio Leiden-Oegstgeest (Zuid Holland)
Zelf je trouwringen maken
Luikse Wafel catering op evenementen
Moderne huwelijks bedankjes
Gek op Zoet: taarten, cakes en cupcakes
Partyboot als trouwlocatie
DJ huren

evenetent.nl


Portfolio Awards Info Blog Contact